Strona główna » Meble » Meble do biblioteki

Kategorie produktów

Filtruj wg ceny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Meble do biblioteki

Biblioteka to miejsce, w którym uczniowie szukają, książek wypożyczają je lub czytają na miejscu. To często również przestrzeń, w której można wymienić się rekomendacjami na temat ciekawych tytułów i poznać nowych autorów. Aby biblioteka była miejscem przyjaznym i chętnie odwiedzanym, konieczne jest zapewnienie odpowiedniego wyposażenia.

 

W sklepie Kapitan Kredka znajdą Państwo różnego rodzaju meble do biblioteki szkolnej, takie jak:

 

  • regały na książki, o różnych wysokościach i szerokościach, w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów,
  • lady, stoły, krzesła i biurka,
  • kontenery do przechowywania, ekspozytory, szafki,
  • różnego rodzaju mniejsze elementy do przechowywania i organizacji przestrzeni,
  • szafy i duże meble do przechowywania dokumentów, książek i innych materiałów,
  • inne elementy, które mogą przydać się w bibliotece, na przykład pufy, siedziska i pomoce dydaktyczne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.

 

Nasze meble do biblioteki i czytelni pozwolą sprawnie wykonywać swoje obowiązki pracownikom, a uczniów zachęcić do częstszego odwiedzania szkolnego miejsca z książkami. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie atesty. Sprawdzą się w bibliotece dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także dla dorosłych. 

Regały do biblioteki szkolnej

Regały to najważniejsze meble w każdej bibliotece. Pozwalają nie tylko przechowywać książki, ale także porządkować je i eksponować uczniom z ciekawy sposób. W sklepie Kapitan Kredka znajdą Państwo szeroki wybór regałów wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorystyce. Są to zarówno materiały imitujące drewno jak i białe lub wykonane w innych odcieniach.

 

Regały w szkolnej bibliotece lub czytelni zwykle umieszcza się pod ścianami, ale także – dla optymalnego wykorzystania przestrzeni – w centralnych częściach pomieszczeń. Taką możliwość dają praktyczne regały dwustronne, które mogą pomieścić dużą liczbę książek. Pozwala to zaaranżować bibliotekę w praktyczny, a przede wszystkim przyjazny, wygodny dla uczniów sposób. Znajdą Państwo u nas również niewielkie regały do eksponowania nowość bibliotecznych lub innych materiałów, które warto wizualnie wyróżnić.

Lady, stoły, krzesła i pozostałe meble do biblioteki 

Równie ważnym wyposażeniem biblioteki są meble pozwalające organizować codzienną pracę w tym miejscu. To przede wszystkim różnego rodzaju lady i biurka, przy których można dokonywać wypożyczeń. Osoby pracujące w bibliotece z pewnością docenią również takie elementy jak meble z przegródkami do segregowania katalogów bibliotecznych czy aktualizowania statusów wypożyczeń. Inne ważne meble to ławki lub stoły oraz krzesła – szczególnie jeśli pomieszczenie realizuje również funkcje czytelni. 

 

W bibliotece warto wygospodarować również kącik pozwalający w spokoju zapoznać się z poszczególnymi tytułami. Pomogą w tym wygodne pufy i miękkie półwalce czy prostokąty, które można wygodnie przesuwać. Pomieszczenie z książkami jest także dobrym miejscem, by wykorzystać w nim niektóre pomoce dydaktyczne i akcesoria redukujące stres, sprzyjające budowaniu koncentracji (takie jak na przykład domki sensoryczne). 

Kup u nas meble biblioteczne z indywidualnym wsparciem

Jeśli chcą Państwo wyposażyć bibliotekę, czytelnię, świetlicę lub inne pomieszczenie o zbliżonych funkcjach, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze potrzebnych mebli, sprzętów, pomocy dydaktycznych i innych akcesoriów. Dzięki dużemu doświadczeniu i znajomości rynku edukacyjnego jesteśmy w stanie sprawnie realizować również nietypowe i duże zlecenia. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą najlepsze w Państwa przypadku rozwiązania.

Zapisz się na newsletter

[mailpoet_form id="1"]

Katalog Aktywna Tablica

Email: kontakt@kapitankredka.pl

Tel: 579 579 550

Kapitan Kredka sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa

NIP 5732942141
KRS 0001024161

Designed by: Proformat