Strona główna » Meble » Meble na stołówkę/ świetlicę

Kategorie produktów

Meble na stołówkę/świetlicę

Komfortowe i nowoczesne wyposażenie do szkolnej stołówki oraz świetlicy ma duże znaczenie w nadaniu tym miejscom przyjaznej dla uczniów atmosfery. Meble do stołówki w sklepie Kapitan Kredka spełniają standardy bezpieczeństwa i są wykonywane z trwałych materiałów gwarantujących sprawne użytkowanie przez wiele lat. Wśród asortymentu dostępnego w ofercie proponujemy Państwu wybór stolików i stołów o wymiarach dopasowanych do wzrostu dzieci w różnym wieku.

Meble do stołówki szkolnej

Funkcjonalna przestrzeń stołówki pozwala uczniom w komfortowych warunkach spędzić przerwę i w spokoju zjeść śniadanie lub obiad. W naszym sklepie znajdą Państwo wyposażenie odpowiadające potrzebom dzieci w wieku przedszkolnym, uczniom szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, co pozwala urządzić salę zgodnie z potrzebami danej placówki. Dysponujemy stolikami pojedynczymi oraz dużymi stołami, przy których mogą usiąść uczniowie w grupach. To ważne, aby w miarę możliwości aranżacyjnych uwzględnić przy wyposażeniu stołówki miejsce do swobodnych rozmów w trakcie posiłków i integrację rówieśników.

Nowoczesne meble do stołówek

Meble do stołówki szkolnej powstają z materiałów najwyższej jakości – całą konstrukcję podtrzymuje stalowy stelaż malowany proszkowo. W naszej ofercie dostępne są meble o nóżkach zabarwionych na m.in. kolor zielony, czerwony, biały, czarny, fioletowy, żółty oraz wiele innych odcieni, które są przyjemne dla oczu. Taki delikatny akcent kolorystyczny pozwoli odmienić wygląd wnętrza stołówki.

Blat wyposażenia powstaje natomiast z płyty laminowanej wysokiej klasy, która została wykończona warstwą PCV w celu zabezpieczenia jej powierzchni. Umożliwiamy również wybór kolorów płyty – wszystkie informacje na temat dostępnych wariantów barw znajdą Państwo w karcie wybranego produktu.

Meble do świetlicy w szkole

Świetlica szkolna to jedna z ważniejszych miejsc, w których uczniowie mogą poczekać na rozpoczęcie się zajęć, jak i po ich zakończeniu odrobić lekcje lub skorzystać z alternatywnych form spędzania czasu poprzez udział w zajęciach dodatkowych. Proponujemy Państwu funkcjonalne meble do świetlicy w szkole, które zapewnią dzieciom możliwość spędzania czasu wolnego i rozwijania zainteresowań.

Grupa mebli do stołówek głównie obejmuje stoły, stoliki, ale także krzesła szkolne. W sali powinny pojawić się również regały, szafki i półki. Dobrym rozwiązaniem jest również zakup wygodnych puf i siedzisk, które pozwolą stworzyć atmosferę uprzyjemniającą czas wolny po zajęciach.

Meble do stołówki dla dzieci

Poza nowoczesnym wyglądem wszystkie meble do stołówki i świetlicy w sklepie Kapitan Kredka spełniają normy bezpieczeństwa i standardy pozwalające korzystać z nich w placówkach edukacyjnych przez dzieci. Z naszą pomocą wyposażą Państwo sale lekcyjne, świetlicę, stołówkę oraz korytarze szkolne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru mebli szkolnych od zaufanego dostawcy.

Zapisz się na newsletter

[mailpoet_form id="1"]

Katalog Aktywna Tablica

Email: kontakt@kapitankredka.pl

Tel: 579 579 550

Kapitan Kredka sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa

NIP 5732942141
KRS 0001024161

Designed by: Proformat