Strona główna » Multimedia » Roboty edukacyjne

Kategorie produktów

Pracownia

Filtruj wg ceny

Roboty edukacyjne

Roboty edukacyjne to innowacyjne i wyjątkowo interesujące pomoce dydaktyczne. Są one w stanie skutecznie motywować uczniów do wytężonej pracy, a także rozbudzić ich kreatywność. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje robotów edukacyjnych, które oferują niezwykłe możliwości!

Czym są i do czego służą roboty edukacyjne?

Robot edukacyjny to specjalnie zaprogramowana zabawka, która ma towarzyszyć dzieciom podczas nauki. Mają one za zadanie motywować uczniów, wspierać ich rozwój, a także pomóc w realizacji ich pomysłów. Robot edukacyjny dla dzieci uczy poprzez zabawę. To niepozorne urządzenie skutecznie kształtuje zdolność logicznego myślenia, może nauczyć podstaw programowania, a także pomóc w poznawaniu znaczenia robotyki. Zabawki edukacyjne – roboty mogą rozwijać się razem z dziećmi. Sprawdzą się one nie tylko na etapie edukacji wczesnoszkolnej, ale mogą także stanowić świetną pomoc dydaktyczną dla nauczycieli. Dzięki nim maluchy będą zmotywowane i wyrażą jeszcze większą chęć do nauki!

Jak działają roboty edukacyjne?

Zabawka edukacyjna – robot – działa na dość prostej zasadzie. Przede wszystkim sprzęty te posiadają interaktywną historię, która zachęca dzieci do dalszego eksperymentowania i zdobywania nowych umiejętności. Interaktywny robot edukacyjny może mówić, śpiewać, a także się poruszać. Co więcej, niektóre modele mogą rozwijać swoje umiejętności wraz z działaniami dziecka! Za przykład może tu posłużyć dostępny w naszym sklepie Photon Robot Edukacyjny. Jest on wyposażony w nowoczesną technologię, a dzięki temu może reagować na wiele bodźców dochodzących z zewnątrz. Co więcej, pomoże on dzieciom zrozumieć podstawy programowania.

Jakie funkcje posiadają roboty edukacyjne?

Funkcje robotów edukacyjnych zależą od ich rodzaju. Niemniej jednak każdy robot – wersja edukacyjna – został stworzony tak, by wspierać rozwój dziecka, a także pobudzać kreatywność. Niektóre modele mogą tańczyć, poruszać się, śpiewać, a także wydawać wiele innych dźwięków. Roboty edukacyjne wraz z akcesoriami zagwarantują jeszcze większą funkcjonalność. Najlepszym przykładem jest dostępny w naszym sklepie edukacyjny robot solarny 14w1. Sprzęt ten zasilany jest przy pomocy baterii słonecznej i daje możliwość na samodzielne skonstruowanie aż 14 różnych modeli. Może on poruszać się zarówno na lądzie jak i w wodzie, co gwarantuje jeszcze lepszą zabawę!

Jakie są rodzaje robotów edukacyjnych?

Roboty edukacyjne, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, są maksymalnie zróżnicowane. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie ich do konkretnego stadium rozwoju dziecka. Oferujemy między innymi:

  • robot edukacyjny do programowania – pomogą dzieciom opanować nie tylko podstawy programowania, ale także kodowania;
  • robot edukacyjny z akcesoriami – zestaw pozwala na samodzielne tworzenie konstrukcji i pobudza kreatywność;

Jak więc widać, w naszym sklepie znajdą Państwo roboty dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Roboty edukacyjne w szkole i w domu – jaką wartość wnoszą?

Każdy robot edukacyjny – programowanie, a także inne modele tych gadżetów, są w stanie znacznie zoptymalizować procesy nauczania. Sprawdzają się one zarówno w domach, jak i w szkołach, gdzie pełnią rolę pomocy dydaktycznej również dla nauczycieli. Dzięki nim zmotywowanie uczniów do nauki nie będzie sprawiało większego problemu. Z kolei wykorzystanie robota edukacyjnego w zaciszu domowym pozwoli na to, by dziecko w produktywny sposób spędziło wolny czas.

Dlaczego warto zdecydować się na roboty edukacyjne?

Robot edukacyjny wraz z akcesoriami to świetny gadżet, który uczy poprzez zabawę. Dziecko będzie mogło dzięki niemu rozwijać swoją wyobraźnię, a także zdolność logicznego myślenia. Roboty edukacyjne sprawiają, że nauka staje się po prostu przyjemna!

Zapisz się na newsletter

[mailpoet_form id="1"]

Katalog Aktywna Tablica

Email: kontakt@kapitankredka.pl

Tel: 579 579 550

Kapitan Kredka sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa

NIP 5732942141
KRS 0001024161

Designed by: Proformat