Strona główna » Multimedia

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–16 z 447 wyników

Sprzęt multimedialny dla szkół – dostępna oferta Kapitana Kredki

Sprzęt multimedialny dla szkół pozwala przenieść edukację na wyższy poziom. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi sprawia, że nauka staje się ciekawsza, bardziej angażująca, a przede wszystkim skuteczna. Korzystają z tego również nauczyciele, którzy mogą wykonywać swoją pracę w sposób ciekawy i kreatywny, często też z mniejszym wysiłkiem – przy jednoczesnej maksymalizacji efektów dydaktycznych.

W naszym sklepie znajdą Państwo sprzęt multimedialny do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Produkty te, wykorzystujące najnowsze technologie, sprawdzą się również w organizacjach kształcących dorosłych, a także w biznesie. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie przekazuje się wiedzę, prowadzi spotkania lub prezentuje informacje na różne sposoby.

Sprzęt multimedialny – szeroka grupa produktów

W skład sprzętu komputerowego dla szkół wchodzą – między innymi – tablice multimedialne oraz monitory interaktywne z dotykowym ekranem. Takie urządzenia umożliwiają ciekawe prowadzenie zajęć w trybie online oraz offline. Tablice multimedialne pozwalają na kreatywne prowadzenie lekcji, prezentowanie materiałów oraz realizację różnych form pracy, również w grupach i z bezpośrednim udziałem uczniów. Monitory z dotykowym ekranem pozwalają na jeszcze większą interaktywność i angażowanie uczniów do aktywnego udziału w lekcjach.

Sprzęt do prezentacji multimedialnych

Sprzęt do prezentacji multimedialnych to różnego rodzaju urządzenia umożliwiające przekazywanie wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny dla uczniów. Wśród najpopularniejszych sprzętów znajdują się wspomniane wcześniej tablice multimedialne, i interaktywne monitory, ale także tablety, laptopy oraz komputery. W nowoczesnej sali lekcyjnej nie może zabraknąć też projektorów i innych urządzeń, które pozwalają wyświetlać obraz w dużym powiększeniu.

Dzięki niemu dostępne są różnorodne programy, aplikacje i materiały edukacyjne. Jak wspomnieliśmy, korzyści z wykorzystania multimediów w szkole są ogromne dla zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Do najważniejszych z nich należą:

  • możliwość stosowania różnorodnych metod edukacyjnych,
  • zwiększenie motywacji uczniów do nauki,
  • łatwiejsze przyswajania wiedzy, 
  • zwiększenie efektywności nauczania,
  • umożliwienie dostosowania treści do indywidualnych potrzeb uczniów (ważne dla dzieci z SPE).

Akcesoria komputerowe i edukacyjne programy multimedialne

Wśród rozwiązań multimedialnych dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo także niewielkie urządzenia oraz akcesoria komputerowe pozwalające sprawnie realizować lekcje. Sprzęty, których nie może zabraknąć w każdej nowoczesnej sali lekcyjnej lub pracowni, a które znajdują się w naszym sklepie, to:

  • tablety, elektroniczne zestawy edukacyjne,
  • drukarki, skanery, kopiarki,
  • zestawy audio, głośniki, mikrofony, słuchawki,
  • klawiatury, myszy, 
  • kamery, narzędzia do pracy zdalnej i spotkań online,

W sklepie Kapitan Kredka kupią Państwo również oprogramowanie SPE dedykowane uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Narzędzia te mają charakter multimedialny – oprócz kart i plansz do gry zawierają także zestawy ćwiczeń, które można wykonywać na komputerze, tablecie lub innym urządzeniu. 

Oferta Kapitana Kredki to także zestawy montażowe, dzięki którym zintegrują Państwo monitory i tablice interaktywne z laptopem lub innym urządzeniem, a także bezpiecznie zamontują Państwo sprzęt w szkolnej pracowni. 

Aktywna nauka ze sprzętem multimedialnym

Aktywna nauka to nie tylko prosta przekazywanie informacji, ale także interakcja nauczyciela z uczniem. Możliwość współuczestnictwa uczniów w prezentowaniu materiału to największe zalety korzystania z nowych technologii. Lekcje multimedialne są atrakcyjne dla dzieci ze względu na ich interakcyjny charakter i nowoczesną, kreatywną formę, dodatkowo okraszoną technologią. Nauczycielom rozwiązania te pozwalają na łatwe przygotowanie materiałów oraz indywidualne podejście do uczniów.

Jeśli chcą Państwo wyposażyć swoją salę lekcyjną w nowoczesny sprzęt multimedialny, zapraszamy do kontaktu z nami. Realizujemy również zlecenia indywidualne, dlatego możemy przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb Państwa placówki. Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na newsletter

[mailpoet_form id="1"]

Katalog Aktywna Tablica

Email: kontakt@kapitankredka.pl

Tel: 579 579 550

Kapitan Kredka sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 40
42-218 Częstochowa

NIP 5732942141
KRS 0001024161

Designed by: Proformat